Jaroslava Seiferta 147/6,
Mělník, 276 01

+420 608 578 798
prodejna@bontemelnik.cz

image1Dáváme důraz na to nejlepší pro naše chuťové buňky, bříško i celé tělo. Náš sortiment se tak skládá z toho nejlepšího, co si můžete dopřát při chvilkách pohody, relaxace nebo skvělé návštěvy. Nabízíme Vám velké množství kvalitních sýrů, které skvěle doplní francouzská či mělnická vína a které najdete jen u nás. K tomu na stole nemůžou chybět dobroty ve stylu španělských tapas. Těšit se můžete také na různé druhy produktů z blízkého či vzdálenějšího okolí, které nám doplňují naši nabídku. Občas budou k nalezení limitované kousky, tak si je nenechte ujít.

SÝRY

Sýry jsou tím nejlepším doplňkem k jakémukoli vínu ať už při večerní pohodě nebo jako pohoštění pro návštěvy. V našem sortimentu máme sýry kravské, kozí i ovčí české výroby,55177fc7 dc78 46de 9788 a95d9e602c75 které skvěle zastoupí ten nejlepší výběr z Itálie, Francie či Holandska, pohladí vaše rozmlsané chuťové pohárky a doplní chvíle pohody. Našimi osobními favority jsou Gouda s pískavicí nebo Weydeland, který přezdíváme „Ten s křupínky“.

VÍNA

Francouzská vína jsou známa svými pozitivními účinky na prodloužení věku. Proto v našem sortimentu naleznete na podporu dlouhověkosti červená i bílá vína z vinařství Bestheim IMG 8710z oblasti Alsace, pro která máme výhradní zastoupení. V nabídce nemůže chybět ten nejlepší výběr mělnických vinařů a těšit se můžete na nabídku zámeckých vín Chateau Mělník.

DOBROTY

Chuťové pohárky u nás uspokojíte dobrotami na způsob španělských tapas. K dispozici jsou vybrané produkty jako plněné papričky, řecké olivy - černé, zelené či plněné na IMG 8654mnoho variant i naložená sušená rajčátka. Vybrat si můžete z dobrot čerstvých na váhu nebo naporcované již v připravených sklenicích. Pro ty, co na talíři uvítají masové pokrmy, ocení výběr klobásek či různých druhů paštik.IMG 8727

Milujeme to nejlepší. Sortiment doplňujeme o vybrané produkty z blízkého či vzdáleného okolí. Těšit se tak můžete například na produkty ze sýrárny u Řezáčů z Bukole. Váš košík by měl obsahovat dobroty jako ořechová másla, čokolády, ořechy, sirupy na výrobu limonád nebo kvalitní džemy. Najdete u nás i čerstvé těstoviny, pesta a další produkty, které jistě potěší milovníky Itálie.